אתם יושבים? "קאסיאס" הגיעה לתל אביב!

רשת החנויות "קאסיאס", יבואנית מובילה של כסאות, כורסאות ופינות אוכל, פתחה בחודש ספטמבר 2019 את הסניף השלישי שלה בלב האורבניות התל אביבית – ונראה שאין מקום הולם יותר למיקום החדש. מה מחכה לכם באולמות התצוגה ולמה אתם חייבים לקחת חלק בחגיגת העיצוב? בואו לגלות!

שימו WAZE: קיבוץ גלויות פינת עיצוב מתקדם

המותג "קאסיאס" (המורכב משילוב בין המילים "קאסה" – בית בספרדית ו"סיאס" – כיסאות) פתח את שעריו התל אביביים בחודש ספטמבר האחרון, ומיד יצר "באזזז" נעים בקרב מעצבים, אדריכלים ובקרב הקהל הרחב, המבקש לעצמו חווית עיצוב מתקדמת, טרנדית ואיכותית.

סניף תל אביב של רשת הכסאות מצטרף לאחיו הוותיקים יותר בערים נתניה וירושלים, והוא נפתח ברחוב קיבוץ גלויות בעיר, שדרה העמוסה במותגי עיצוב לבית.

כשהקסם התל אביבי פוגש את "קאסיאס"

"תל אביב היא בירת האורבניות הישראלית, והמותג שלנו מתכתב עם הרוח הזו באופן נפלא", מספרים בהנהלת החברה. "מיום בו הקמנו את 'קאסיאס', חרטנו על דגלנו להגיש לצרכן הישראלי את הטרנדים החמים ביותר בעולם הכסאות ועיצוב הבית, במחירים הוגנים ובאיכות גבוהה במיוחד. היום, יכול גם הצרכן התל אביבי ליהנות ממקום אחד לכסאות בר, שולחנות פינת אוכל וכורסאות לבית – בלי לכתת את רגליו ממקום למקום או לנסות להתאים סגנונות עיצוב שונים, אנחנו כאן בשבילו, לכל הצרכים! תל אביב היא הבחירה הטבעית למוצרים שלנו. המקום הבועט, החי, התוסס הזה משתלב עם האג'נדה העיצובית שלנו ואנחנו מאוד מתרגשים להגיש את הטרנדיות, הטכנולוגיה המתקדמת והעיצוב המוקפד לתושבי אזור המרכז". כסאות מעוצבים לבית בתל אביב זה קאסיאס.

אדריכלים, מעצבים ולקוחות פרטיים – יש לכם בית!

הסניף התל אביבי של "קאסיאס" נולד, בין השאר, כתוצאה מדרישה הולכת וגוברת מצד לקוחות פרטיים, אדריכלים ומעצבי פנים, שביקשו לפגוש את המותג במקום בו הם נמצאים – אזור המרכז והעיר תל אביב. עם פתיחת הסניף השלישי של הרשת, מקבלים מעצבי פנים ואדריכלים מענה מצוין ללקוחותיהם – יותר נגישות, מקסימום נוחות ואולמות תצוגה שיש בהם את כל הדרוש לעיצוב פנים איכותי ומוביל.

400 מ"ר של אושר

הסניף החדש משתרע על פני שתי קומות ובהם שני אולמות תצוגה של כ-200 מ"ר כל אחת. כיסאות לפינת האוכל, כיסאות בר גבוהים וטרנדיים, כורסאות וגם שולחנות יפהפיים מחכים לכם בקולקציות החדשות שבאולמות התצוגה, וכדי לסייע לכם לבחור טוב יותר – נציגי השירות של הרשת כולם בעלי הכשרה עיצובית, ויעמדו לרשותכם לכל אורך הקנייה, כדי להתאים עבורכם את העיצוב הנכון ביותר לסגנון, לצרכים ולתקציב שלכם. נוסף על כך, בקרבת החנות קיים חניון מסודר.אז אל תשכחו כסאות בתל אביב מעכשיו זה קאסיאס

בקיצור, בואו!

סניף "קאסיאס" תל אביב: קיבוץ גלויות 51, תל אביב

 

0
  0
  הפריטים שלך
  העגלה ריקה

  קסיאס

  מחובר

  כדי שנעביר אותך לשלוחה הרלוונטית בWhatsapp בחר נושא רצוי להתכתבות:

  דילוג לתוכן